Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

10 Bieg Częstochowski - wyniki

Bardzo Wam dziękujemy za udział w 10 Biegu Częstochowskim.

Prezentujemy wyniki nieoficjalne.

Sledźcie naszą stronę internetową i fanpage na facebooku. Będziemy na bieżąco umieszczać tam galerie z biegu.

Mamy już 10 lat! Niespodzianki w biurze zawodów

Dokładnie 5 kwietnia 2008 powołano do życia Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani. Idea ta 10 lat temu zapoczątkowana została przez 5 wyjątkowych pasjonatów biegania, których marzeniem był bieg uliczny w Częstochowie na dystansie 10 km.


Z tej okazji dla Was obniżamy opłatę startową w obecnym terminie na 50 zł. Zapisy już tylko w Biurze Zawodów - 6 kwietnia 2018 roku w godzinach od 16:30 - 19:30 oraz 7 kwietnia 2018 roku w godzinach od 10:30 - 14:50 :)


W Biurze Zawodów udostępniona będzie Księga Pamiątkowa do której wpisywania zachęcamy :)

10 Bieg Częstochowski - parkingi, utrudnienia w ruchu, ważne informacje przed startem

INFORMACJE ORGANIZACYJNE 10 BIEGU CZĘSTOCHOWSKIEGO

Biuro zawodów zlokalizowane w Hali Sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza ul. Racławicka 56 czynne będzie:
- w piątek, 6 kwietnia 2018 od godziny 16:30 do 19:30
- w sobotę, 7 kwietnia 2016 od godziny 10:30 do 14:50.

Prosimy, aby odbierając pakiet każdy znał swój numer startowy gdyż jest on potrzebny do weryfikacji.
Lista startowa: http://www.zmierzymyczas.pl/…/4…/10-bieg-czestochowski.html…

Zawodnicy startujący w biegu podczas weryfikacji muszą okazać dokument tożsamości, zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu (podpisane oświadczenie w biurze zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego po przedstawieniu dokumentu tożsamości).
Przypominamy również, że zgodnie z regulaminem 8 Mistrzostw Polski Budowlanych i Architektów zawodnicy, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w tej klasyfikacji muszą potwierdzić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez okazanie w dniu biegu, w biurze zawodów, świadectwa potwierdzającego takie uprawnienia zawodowe.

Dojście / dojazd do Biura Zawodów:
=> Dojście / dojazd z dworca PKP Częstochowa - wyjście w kier. al. Wolności. Dojazd - z placu przed dworcem tramwaj wszystkie linie kierunek: Fieldrofa Nila (centrum) - dystans: jeden przystanek. Następnie dojście Aleją NMP w kierunku klasztoru Jasna Góra, następnie przez plac Biegańskiego i dalej Aleją NMP. Ok. 150 m za placem - w prawo, dalej ul. Kossak - Szczuckiej (ok. 100m), następnie przy basenie w lewo w ul. Racławicką - dalej ww. ulicą do biura zawodów - Hala Sportowa IV LO - ok. 150 m.
=> Dojście / dojazd z dworca PKS Częstochowa - wyjście w kier. al. Wolności. Dojazd - z przystanku przed dworcem tramwaj wszystkie linie kierunek: Fieldrofa Nila (centrum) – dystans: dwa przystanki. Dalsza droga - jak wyżej opisane.
=> Dojście lub dojazd z dworca PKP Częstochowa STRADOM - w lewo ul. Pułaskiego ok. 1500 m - do Alei NMP (po lewej widoczna Jasna Góra), po przekroczeniu Alei NMP dalej prosto ul Popiełuszki ok 100 m, za hotelem Mercure - Patria w prawo w ul Racławicką do biura zawodów Hala Sportowa IV LO - ok. 150 m.

Start biegu:
Sobota, 7 kwietnia 2018 godzina 15:30. Częstochowa, III Aleja NMP - w okolicach IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza.

Program zawodów:
10.30 - otwarcie Biura Zawodów
14.50 - zamknięcie Biura Zawodów
15.00 – pamiątkowe zdjęcie uczestników wszystkich edycji Begu Częstochowskiego
15.10 - rozgrzewka
15.20 - powitanie zawodników na linii startu
15.30 - start biegu
17.15 - wręczenie nagród zwycięzcom w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn
17.30 - wręczenie nagród zwycięzcom w pozostałych klasyfikacjach i losowanie upominków.

Regulamin biegu:
www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/122/0

Regulamin 8. Mistrzostw Polski Budowlanych i Architektów w ramach 10 Biegu Częstochowskiego:
www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/123/0

Trasa:
www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/127/0

Punkty z wodą na trasie:
Punkty z wodą będą znajdować się na 3 i 7 km biegu.

Upoważnienie do odbioru pakietu:
Jest możliwość odebrania pakietu w imieniu innej osoby posługując się jej pisemnym upoważnieniem - wzór upoważnienia:
www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/133/0

Utrudnienia w ruchu:
http://mzd.czest.pl/utrudni…/2980-10-bieg-czestochowski-2018

Posiłek regeneracyjny:
Po biegu zapraszamy jego uczestników na posiłek. Punkt wydawania posiłków znajdować się będzie pod filarami Miejskiej Galerii Sztuki – po prawej stronie sceny. Posiłek zostanie wydany za okazaniem kuponu, który każdy otrzyma w Biurze Zawodów przy odbieraniu pakietu startowego.

Prysznice i szatnie:
Dla uczestników 10 Biegu Częstochowskiego udostępnione zostaną prysznice oraz szatnie znajdujące się w Hali Sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza. Dodatkowe toalety typu toi-toi na terenie parkingu Miejskiej Galerii Sztuki - od ul. Racławickiej.

Depozyt:
Depozyt będzie się znajdował w Hali Sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza.

Parkingi:
Lokalizacja parkingów: ul. Racławicka, ul. Kossak - Szczuckiej, ul. 7-u Kamienic, Pasaż Bareły (wjazd od ul. 7-u kamienic), parking - błonia za Jasna Górą, ul. 3-Maja, parking przy d. Cepelii, ul. Jasnogórska (MZD), ul. Żwirki i Wigury, miejsca parkingowe w rejonie placu Biegańskiego.
Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej - unikniemy korków, kłopotów z parkowaniem i zmniejszymy emisję spalin i CO2. Wszystkie tramwaje i większość linii autobusowych kursują normalnie (niektóre autobusy mają zmienione trasy z uwagi na bieg w godz ok. 14-17).
http://www.zabiegani.czest.pl/photo/id/524

Zaproszenie na mszę świętą w intencji biegaczy: odbędzie się ona w dniu biegu o godz 12:00 w Kosciele Rektorackim - więcej szczegółów tutaj.

Powodzenia!!!

Aktualności