Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

V Bieg Rodzinny Zabieganych - kolejne nagrody i niespodzianki

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzięki niesamowitym sponsorom czekają na Was kolejne nagrody

Dwa podwójnie zaproszenia na spektakle w Teatrze im.A.Mickiewicza będą rozlosowane wśród uczestników biegu i NW na 3km oraz biegu na obcasach.

Kolejne nagrody to ouchery od Nextbike :) Osoba zakładająca konto w systemie Częstochowskiego Roweru Miejskiego aktywuje przy pomocy vouchera konto, a użytkownik już zarejestrowany może doładować istniejące konto kwotą 30 zł.

Wśród uczestniczek "Biegu na obcasach" wylosujemy właścicielkę pięknych szpilek ULMANI SHOES - creative design.

Część niespodzianek możecie zobaczyć na zdjęciu. Do zobaczenia!!!

V Bieg Rodzinny Zabieganych - nagrody i niespodzianki

Jak obiecaliśmy - Tygrysek z przyjaciółmi przygotował wiele niespodzianek :)

Każdy zwycięzca biegu dla dzieci w ramach V Biegu Rodzinnego Zabieganych otrzyma wejściówkę do Stacja Grawitacja Częstochowa!

Jedną z nagród do wygrania w V Biegu Rodzinnym Zabieganych będą dwuosobowe zaproszenia na filmy wyświetlane w ramach 5 Festiwalu Filmowego Kino Dzieci ufundowane przez Kino Studyjne OKF Iluzja

dla pierwszych osób, które przyjdą po odbiór numerów startowych, czeka ok 100 szt w rozmiarach 22cm- 35cm. Taka niespodzianka czeka na dzieciaki, które wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi pojawią się po odbiór numerów startowych. Dziękujemy Piotr WawrzykowskiFundacja Kreatywnego Rozwoju Społecznego-VAMAC CentrumFundacja Dla Rozwoju :) 

To nie wszystkie niespodzianki, o kolejnych poinformujemy niebawem

Jak co roku zapraszamy wszystkich: od najmlodszych po tych dorosłych na V Bieg Rodzinny Zabieganych, który odbędzie się już 16 września na Promenadzie!

Superbohaterowie oraz baśniowe postacie szykują się do tego wydarzenia. A Tygrysek szykuje niespodzianki.

W tym roku nastąpiła jedna istotna zmiana - zapisy do biegu głównego (3 km) i marszu NW (3 km) możliwe są jedynie przez internet. 

Zapisy elektroniczne (do 14.09.2017 do godz. 12:00): 

Regulami

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów na orientację organizaowanych przez naszego kolegę Tomka. Dotychczasowe 10 edycji spotkało się z dużym entuzjazmem startujących :). Więcej informacji w linku.

Marszobieg na orientację. Jak kto woli - biega lub maszeruje.
Termin: 10.08.2018 - piątek popołudniem
Start/Meta = park Narutowicza (siłownia)

Aktualności