Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

11 Bieg Częstochowski - komunikat dot. upoważnienia do odbioru pakietu startowego

Drodzy Biegacze! Nie możemy się doczekać aż się z Wami zobaczymy w biurze zawodów, mamy nadzieję, że i Wy również!
Jeśli jednak nie możecie odebrać swojego pakietu startowego osobiście, informujemy, że istnieje możliwość odbioru pakietu przez upoważnioną do tego osobę. Wystarczy wydrukować formularz upoważnienia oraz oświadczenie zawodnika, dokładnie je wypełnić, czytelnie podpisać, a następnie przekazać upoważnionej osobie (wraz z kserokopią dokumentu tożsamości do wglądu), która w Waszym imieniu przyjdzie do biura zawodów.

Pamiętajcie o dołączeniu kopii (do wglądu) odpowiedniego dokumentu w przypadku uczestniczenia w rywalizacji 9 MP Budowlanych i Architektów lub Rywalizacji Służb Mundurowych.

Do Zobaczenia!!!

11 Bieg Częstochowski - zapisy, regulamin, informacje

Zapraszamy na 11 Bieg Częstochowski!

Zawody odbędą się 6 kwietnia 2019 roku o godzinie 15:30.

Dystans 10 km ( ulicami w ścisłym centrum miasta oraz przyległymi ulicami wokół Klasztoru Jasnogórskiego).

Zapisy 

Zawodnicy biorący udział w 11 Biegu Częstochowskim pobiegną trasą, na której czeka sporo ciekawych miejsc i niespodzianek. Nasi klubowicze Ania i Grzechu (Potuptani) stworzyli dla Was mini przewodnik. Zapraszamy do lektury.
 

11 Bieg Częstochowski - parkingi

Prezentujemy mapę z parkingami, z których można korzystać podczas 11 Biegu Częstochowskiego. Mamy nadzieję, że pomoże Wam to zaplanować podróż. Na mapie znajdziecie też informacje o okolicach startu mety.

Zapraszamy do zapisów.

11 Bieg Częstochowski - medal

Prezentujemy medal 11 Biegu Częstochowskiego. Uświetnia on 40 rocznicę powstania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie oraz przedstawia zmodernizowane sztuczne lodowisko.

Aktualności