Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

BMW Frank-Cars - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Dealer BMW Frank-Cars Częstochowa to kolejny sponsor, który jest z nami już od kilku lat. To właśnie ta firma zapewnia samochód z zegarem, który prowadzi czołówkę biegaczy. Tak też będzie w tym roku!

 

Firma Frank-Cars od 1999 roku jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym etapem rozwoju firmy. Zapewnia usługi na bardzo wysokim poziomie. Najważniejszy jest Klient i jego potrzeby. Pracownicy biorą udział w licznych wyspecjalizowanych szkoleniach by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

W Częstochowie z myślą o klientach został zbudowany nowy salon BMW, który jest najnowocześniejszym salonem i serwisem BMW w Polsce

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej https://www.bmw-frankcars.pl/ oraz do odwiedzenia  salonu i serwisu.

Eco-Team - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Eco-Team również z nami dzieli się dobrą energią!

 

To firma, która stawia na ekologiczne rozwiązania. Odnawialne źródła energii są przyszłością naszej planety, które trzeba wprowadzać już teraz. Jej celem jest popularyzowanie i wyrażanie rozwiązań dobrych dla natury i efektywnych dla klienta.

W swojej ofercie posiada między innymi: instalacje fotowoltaiczne, instalacje solarne, pompy ciepła, kotły gazowe oraz biomasę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej: https://www.eco-team.pl/.

Bebetto - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Od początku wspierają i z nami biegają! Dziękujemy Bebetto!!!
 
 
Bebetto to polska marka wózków dziecięcych, które tworzone są z troską o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych. Innowacyjne rozwiązanie stosowane w produktach tej marki sprawiają, że podczas spacerów nie trzeba myśleć o obsłudze wózka, a można po prostu cieszyć się chwilami spędzanymi z dzieckiem. Atrakcyjny, nowoczesny design wózków Bebetto przyciąga wzrok, a szeroka oferta sprawia, że bez trudu można znaleźć model, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://bebetto.eu/.

Cognor Holding SA Spółka Komandytowa - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Pora na przedstawienie kolejnego głównego sponsora 12 Biegu Częstochowskiego.

 

Cognor Holding SA Spółka Komandytowa w Poraju, to firma deweloperska, która od 2014 r. realizuje w Częstochowie inwestycje mieszkaniowe. Staramy się, by nasze projekty pozwalały przyszłym mieszkańcom w pełni korzystać z nowoczesnych domów i apartamentów położonych w najlepszych lokalizacjach w Częstochowie.

To co nas charakteryzuje i wyróżnia można zamknąć w trzech punktach: unikalne lokalizacje, doskonała jakość i ekologiczne rozwiązania, a wszystko ujęte w atrakcyjnej architektonicznie formie.

Zrealizowaliśmy z powodzeniem osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (Osiedle Przy Alei Brzozowej etap I i II, Osiedle Słoneczne Tarasy etap II), jak również nowoczesne apartamenty (Osiedle Słoneczne Tarasy etap I) czy blok wielorodzinny (Kujawska Apartamenty).

Aktualnie przygotowujemy kolejne inwestycje w Częstochowie, które mamy nadzieję, iż również spełnią oczekiwania naszych przyszłych Klientów.

Aby zapoznać się z naszymi nowymi lub już zrealizowanymi inwestycjami, zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.deweloper.cognor.eu/.

Stoelzle Częstochowa - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Przedstawiamy Wam kolejnego głównego sponsora 12 Biegu Częstochowskiego, który specjalnie dla Was wyprodukował i przekazał przepiękne kufle, które znajdziecie w pakietach startowych.

 

Stoelzle Częstochowa to największy z siedmiu zakładów należących do Stoelzle Glass Group. Dostarcza na rynek prestiżowe opakowania szklane dla największych światowych marek z branży farmaceutycznej, spirytusowej i spożywczej.

Mający swoją siedzibę w Częstochowie polski zakład należący do Stoelzle Glass Group notuje ponad 200-letnią historię produkcji szkła. Starsi mieszkańcy miasta utożsamiają ją z istniejącą od 1897 Hutą Paulina. W 2001 roku zakład przyłączył się do austriackiej grupy Stoelzle i od tego czasu stale rozwija się zarówno w produkcji, jak i dekoracji szkła.

Stoelzle Częstochowa to obecnie największa z siedmiu spółek należących do Stoelzle Glass Group i jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie. Firma w oparciu o nowoczesne technologie dostarcza na rynek najwyższej jakości, prestiżowe opakowania szklane kreowane indywidualnie dla klientów.

Stoelzle Częstochowa to nie tylko kosmetyczne szkło optyczne. Na niektórych liniach oferujemy pełen asortyment kolorystyczny. Obecna wielkość produkcji to 570 milionów sztuk rocznie, co odpowiada dziennej wydajności 500 ton. Oferujemy wysokiej jakości, zorientowane na wzornictwo rozwiązania dla ekskluzywnych projektów, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie marek rozpoznawalnych na całym świecie, m.in. Johny Walker, Belvedere, Stock, L’Oreal i wielu innych.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej https://www.stoelzle.com/stc/ i zapoznanie się z ofertą!

Aktualności