Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Życzenia świąteczne

Wesołych Świąt!

Niepodległościowy trening od świtu do zmierzchu

Tożsamość narodowa nie tylko nas odróżnia ale i co istotniejsze łączy i jednoczy. Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja by spędzić ten czas razem. Jako Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani zapraszamy 11 listopada 2019 roku na trening "Od świtu do zmierzchu".

Będziemy biegać,chodzić z kijkami, jechać na rowerze i spacerować. Towarzyszyć nam będą piosenki żołnierskie oraz najpiękniejsze barwy narodowe! A wszystko dla naszej Niepodległej Ukochanej Ojczyzny.

Start o wschodzie słońca tj. 6:49 a zakończenie 16:04. Sztafety startują co pół godziny spod Centrum Handlowego Promenada w stronę Lasku Aniołowskiego i wracają do bazy. Zabierzcie rodziny, znajomych, bliskich.

Zapraszamy serdecznie.

Niepodległa

12 Bieg Częstochowski - zaproszenie

Sedecznie zapraszamy na 12 Bieg Częstochowski.

Zarezerwujcie w kalndarzach termin -  18 kwietnia 2020 roku.

Do zobaczenia! 

Bieg godzinny 2019
Bieg godzinny 2019

VII Bieg godzinny - Wieczorne Bieganie Po Tartanie

MOSiR Częstochowa wspólnie z KLA Zabiegani Częstochowa zapraszają wszystkich miłośników biegania oraz aktywnego spędzania czasu na kolejny, siódmy już Bieg godzinny.
W tym roku czeka nas kilka nowości. Bieg zmienia porę na wieczorną i tym samy nazwa biegu rozrasta się do Bieg Godzinny – Wieczorne Bieganie Po Tartanie.
Kolejną nowością spowodowaną stale rosnącą frekwencją jest przeprowadzenie w ramach imprezy dwóch biegów.
Pierwsi pełną godzinę przebiegną uczestnicy biegu rekreacyjnego.
Po nich na bieżni pojawią się zgłoszenie do biegu PROFI.
Mamy nadzieję, że podział na dwa biegi sprawi, że każdy uczestnik osiągnie to co sobie zaplanował przed startem.
My sugerujemy aby wszyscy Ci, którzy planują przebiec ok. 10 km lub mniej zapisywali się do biegu rekreacyjnego. Jeżeli ktoś biega szybciej, planuje ustanowić życiówkę lub bieg chce wykorzystać do solidnego treningu to sugerujemy zgłoszenie do biegu PROFI.

Cała impreza odbędzie się na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicy Dąbrowskiego 58/64.
Każdy z biegów polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 1 godziny.
Nie ma obowiązku biegać pełną godzinę – uczestnik w każdej chwili może zejść z bieżni po przebiegnięciu dowolnej liczby okrążeń.
Liczy się pokonanie pełnego okrążenia stadionu (400m)

Po upływie regulaminowej godziny biegu na sygnał dźwiękowy obsługi pomiaru czasu i ilości okrążeń czas zostanie zatrzymany, po czym na podstawie wskazań elektronicznego pomiaru okrążeń ustalony zostanie dystans pokonany przez każdego z uczestników.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są na www.zmierzymyczas.pl

Bardzo dziękujemy Wam za udział w VI Biegu Rodzinny Zabieganych. Wy - biegacze (i ci młodzi ciałem i ci młodzi duchem) stworzyliście na Promenadzie Czesława Niemena wspaniałą atmosferę. Dziękujemy za wsparcie Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi CzęstochowskiejHospicjum Dziecięce oraz za przyniesione nakrętki na pomoc zwierzakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie. Mamy nadzieję, że ten dzień zapamiętacie na długo :). W dalszej części strony prezentujemy nieoficjalne wyniki. Strona będzie aktualizowana - będziemy tu umieszczać galerie zdjęć 

Aktualności