Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

12 Bieg Częstochowski - zmiana terminu

Drodzy biegacze
ze względu na epidemię koronawirusa SARS-CoV-2, w poczuciu społecznej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, informujemy, iż termin Biegu Częstochowskiego zostanie przełożony.
Sytuacja jest tak bardzo dynamiczna, że na ten moment nie jesteśmy w stanie wyznaczyć nowej daty, ale o wszelkich zmianach i kolejnych krokach będziemy Was informować.
Ten trudny czas jest sprawdzianem odpowiedzialności, dojrzałości, zrozumienia i solidarności dla nas wszystkich.
SKLA Zabiegani Częstochowa

Akcja informacyjna Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Włączamy się w akcję informacyjną Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urządu Miasta Częstochowy w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Chcemy, by wszelkie informacje w przedmiotowej tematyce dotarły do najszerszego grona osób.
Poniżej przesyłamy otrzymane przez nas materiały informacyjne.
Film jest również do pobrania: You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=bO2swTJBj0s
 

12 Bieg Częstochowski - zapisy, regulamin

Zapraszamy na 12 Bieg Częstochowski!

Zawody odbędą się 18 kwietnia 2020 roku o godzinie 15:30.

Dystans 10 km ( ulicami w ścisłym centrum miasta oraz przyległymi ulicami wokół Klasztoru Jasnogórskiego).

Zapisy 

Życzenia świąteczne

Wesołych Świąt!

Niepodległościowy trening od świtu do zmierzchu

Tożsamość narodowa nie tylko nas odróżnia ale i co istotniejsze łączy i jednoczy. Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja by spędzić ten czas razem. Jako Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani zapraszamy 11 listopada 2019 roku na trening "Od świtu do zmierzchu".

Będziemy biegać,chodzić z kijkami, jechać na rowerze i spacerować. Towarzyszyć nam będą piosenki żołnierskie oraz najpiękniejsze barwy narodowe! A wszystko dla naszej Niepodległej Ukochanej Ojczyzny.

Start o wschodzie słońca tj. 6:49 a zakończenie 16:04. Sztafety startują co pół godziny spod Centrum Handlowego Promenada w stronę Lasku Aniołowskiego i wracają do bazy. Zabierzcie rodziny, znajomych, bliskich.

Zapraszamy serdecznie.

Niepodległa

Aktualności