Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Zapraszamy na otwarte treningi biegowe w różnych częściach Częstochowy. Za każdym razem poza bieganiem przeprowadzone zostaną: profesjonalna rozgrzewka przed biegiem i ćwiczenia rozciągające po biegu. Po każdym treningu wśród uczestników losowana jest nagroda niespodzianka

Terminy terningów

Wrzesień: 7, 14, 21, 28 godzina 18:30

Październik: 5, 12,19, 26 godzina 18:00

Listopad: 9, 16, 23, 30 godzina 17:00

Spotkania odbywać się będą w następujących lokalizacjach: Lasek Aniołowski, bulwary rzeki Warty, Bialskie ścieżki polne (za Sanktuarium Krwi Chrystusa), Park Wypoczynkowy Lisiniec.

Serdecznie zapraszamy na VI edycję Biegu Godzinnego, który odbędzie się w niedzielę, 30 września 2018 r. start o godzinie 16:00 w Częstochowie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym przy ulicy Dąbrowskiego 58/64. 

Zapisy

Regulamin

V Bieg Rodzinny Zabieganych - wyniki i zdjęcia

Bardzo dziekujemy Wam za tak liczny udział w V Biegu Rodzinnym Zabieganych. Tyle uśmiechniętych dziecięcych buzi radosnych dorosłych twarzy to ogromna dawka energii motywująca nas do organizaowania kolejnych takich imprez. Prezentujemy wyniki:

Wyniki bieg

Wyniki NW

Prezentujemy też galerię zdjęć wykonaną przez naszą koleżankę Olę. Pozostałe galerie zobaczycie na naszej stronie na facebook'u.

Zdjęcia

Już dziś zapraszamy na Bieg Godzinny, który odbędzie się w niedzielę 30 września, oraz imprezę na orientację KKino, która będzie miała miejsce 7 października. 

V Bieg Rodzinny Zabieganych - kolejne nagrody i niespodzianki

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzięki niesamowitym sponsorom czekają na Was kolejne nagrody

Dwa podwójnie zaproszenia na spektakle w Teatrze im.A.Mickiewicza będą rozlosowane wśród uczestników biegu i NW na 3km oraz biegu na obcasach.

Kolejne nagrody to ouchery od Nextbike :) Osoba zakładająca konto w systemie Częstochowskiego Roweru Miejskiego aktywuje przy pomocy vouchera konto, a użytkownik już zarejestrowany może doładować istniejące konto kwotą 30 zł.

Wśród uczestniczek "Biegu na obcasach" wylosujemy właścicielkę pięknych szpilek ULMANI SHOES - creative design.

Część niespodzianek możecie zobaczyć na zdjęciu. Do zobaczenia!!!

V Bieg Rodzinny Zabieganych - nagrody i niespodzianki

Jak obiecaliśmy - Tygrysek z przyjaciółmi przygotował wiele niespodzianek :)

Każdy zwycięzca biegu dla dzieci w ramach V Biegu Rodzinnego Zabieganych otrzyma wejściówkę do Stacja Grawitacja Częstochowa!

Jedną z nagród do wygrania w V Biegu Rodzinnym Zabieganych będą dwuosobowe zaproszenia na filmy wyświetlane w ramach 5 Festiwalu Filmowego Kino Dzieci ufundowane przez Kino Studyjne OKF Iluzja

dla pierwszych osób, które przyjdą po odbiór numerów startowych, czeka ok 100 szt w rozmiarach 22cm- 35cm. Taka niespodzianka czeka na dzieciaki, które wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi pojawią się po odbiór numerów startowych. Dziękujemy Piotr WawrzykowskiFundacja Kreatywnego Rozwoju Społecznego-VAMAC CentrumFundacja Dla Rozwoju :) 

To nie wszystkie niespodzianki, o kolejnych poinformujemy niebawem

Aktualności