Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:
Baner bieg godzinny 2020
Baner bieg godzinny 2020

Bieg godzinny 2020 - zaproszenie

Za niecałe trzy tygodnie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym znów będziemy się starać pokonać jak największą ilość okrążeń w czasie godziny. Razem z Częstochowskim MOSIR serdecznie zapraszamy. Zapisy do Biegu Godzinnego pod adresem: https://www.zmierzymyczas.pl/1161/bieg-godzinny-czestochowa-2020.html

12 Bieg Częstochowski w 2020 roku zostaje odwołany.

W kwestii dotyczącej zwrotu wniesionych opłat startowych opublikujemy osobną informację!

Biegacze i biegaczki, koledzy i koleżanki, przyjaciele i sympatycy.

Nie tak miał wyglądać ten dzień, nie tak to sobie wszyscy planowaliśmy, ale życie napisało nam inny scenariusz.

12 Bieg Częstochowski w dniu 18 kwietnia 2020 roku nie wystartuje, ale zapewniamy, że nasze myśli krążą dziś wokół tego wydarzenia i wokół Was.
Dziś jest też ten dzień, kiedy chcemy Wam przekazać decyzję, która długo dojrzewała i jest wypadkową wielu rozmów, analiz, konsultacji. Nie jest to decyzja łatwa ale według nas najwłaściwsza zważywszy na okoliczności.
Niemalejące zagrożenie epidemiologiczne, ciągłe obostrzenia i ograniczenia oraz brak przekonania i pewności, że sytuacja z którą zmaga się nasz kraj szybko wróci do normalności stawia nas organizatorów przed podjęciem kolejnych kroków i decyzji.
Decyzji, która podyktowana jest troską o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort wszystkich osób zainteresowanych i zaangażowanych w to przedsięwzięcie.

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt!

12 Bieg Częstochowski - zmiana terminu

Drodzy biegacze
ze względu na epidemię koronawirusa SARS-CoV-2, w poczuciu społecznej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, informujemy, iż termin Biegu Częstochowskiego zostanie przełożony.
Sytuacja jest tak bardzo dynamiczna, że na ten moment nie jesteśmy w stanie wyznaczyć nowej daty, ale o wszelkich zmianach i kolejnych krokach będziemy Was informować.
Ten trudny czas jest sprawdzianem odpowiedzialności, dojrzałości, zrozumienia i solidarności dla nas wszystkich.
SKLA Zabiegani Częstochowa

Akcja informacyjna Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Włączamy się w akcję informacyjną Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urządu Miasta Częstochowy w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Chcemy, by wszelkie informacje w przedmiotowej tematyce dotarły do najszerszego grona osób.
Poniżej przesyłamy otrzymane przez nas materiały informacyjne.
Film jest również do pobrania: You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=bO2swTJBj0s
 
Aktualności