Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Kochani!

Dziękujemy za tak liczną frekwencję, mimo niesprzyjającej pogody. Mamy nadzieję, zapamiętacie go pozytywnie wszyscy - i ci mniejsi, i ci doroślejsi :). Cieszymy się, że było tyle uśmiechniętych twarzy i że ta gorąca atmosfera pozwoliła stawić opór deszczowej aurze. Dziś jakże prawdziwym jest stwierdzenie, że sam start i ukończenie jest wygraną. Każdy uczestnik zasłużył dziś na miano bohatera. Pokazaliśmy wspólnie, że nie ma złej pogody do biegania i złej by wspólnie się bawić.

IV Bieg Rodzinny Zabieganych zorganizowaliśmy pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka przy ogromnym wsparciu i pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Urzędu Miasta oraz dzięki partnerom: Jurajska - naturalna woda mineralna, Dealer BMW Frank Cars, Centrum Sportu i Rekreacji Scout, Teatr im. A. Mickiewicza, Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych "Gamoń", Fundacja Chrześcijańska "Adullam", Centrum Fizjoterapii i Sportu "Jest Lepiej", Ciastkarni Michaś, Decatlon.

Uczestnicy IV Biegu Rodzinnego rozpoczęli obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu co szczególnie przy tej pogodzie było wyzwaniem.

W dalszej części artykułu znajdziecie wyniki.

Bieg godzinny - zapraszamy

Bieg rozegrany zostanie 24 września 2017 r. w godzinach 16:30-17:30 na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicyDąbrowskiego 58/64.

Bieg polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 1 godziny. Nie ma obowiązku biegać pełną godzinę – uczestnik w każdej chwili może zejść z bieżni po przebiegnięciu dowolnej liczby okrążeń. Liczy się pokonanie pełnego okrążenia stadionu (400m)
Po upływie regulaminowej godziny biegu na sygnał dźwiękowy obsługi pomiaru czasu i ilości okrążeń czas zostanie zatrzymany, po czym na podstawie wskazań elektronicznego pomiaru okrążeń ustalony zostanie dystans pokonany przez każdego z uczestników.


Zapisy

Regulamin

IV Bieg Rodzinny - zapraszamy

Zapraszamy na kolejną edycję naszego Biegu Rodzinnego!!!
Szczegóły już niedługo - rezerwujcie czas 17 września i przyjdźcie z całymi rodzinami na Promenadę! :)

Regulamin

Link do zapisów

Kochani!!!
Wśród naszej częstochowskiej społeczności jest pewna urocza dziewczynka Zosia Biecek, która potrzebuje naszego wsparcia i pomocy! Bardzo chciałaby w przyszłości wziąć udział w Biegu Rodzinnym Zabieganych ale najpierw musi poddać się bardzo, bardzo kosztownej operacji, dlatego na IV Bieg Rodzinny Zabieganych będzie okazja by dorzucić swoją cegiełkę by pomóc Zosi wrócić do pełnej sprawności!

Tryptyk Złotogórski - wyniki

Dziękujemy za udział w Tryptyku Złotogórskim!

Prezentujemy wyniki imprezy.

Tryptyk złotogórski

Zapraszamy na naszą nową imprezę. Start 16.07.2017 godz 10:00.

Tryptyk składa się z trzech mini biegów górskich o typie anglosaskim - dystanse:A=4.1KM + B=2.7KM + C-1.5KM
Zawodnicy startują w trzyosobowych drużynach losowo wybranych przed zawodami.

Regulamin biegu

Trasa biegu

Aktualności