Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Odszedł nasz przyjaciel - Jacek Chudy

„Jesteśmy jedną wielką rodziną. Pamiętajcie, że wy jesteście filarami środowiska, filarami sportu, rekreacji. Swoją postawą dajecie przykład młodym ludziom, jak można aktywnie wypoczywać, jak można się integrować, jak można przyjacielsko spędzać czas, nie tylko w formie biegowej, ale i koleżeńskiej, ruchowej. Jesteście tak bardzo otwarci i pozytywnie zakręceni.”

 

Jacek Chudy, 27.11.2022, Niedzielne Biegi Przełajowe.

Życzenia Świąteczne

Bieg Godzinny - galeria i wyniki

W dniu 15 października kolejny rok z rzędu kręciliśmy kółka na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego. Jeśli jeszcze nie widzieliście galerii to zapraszamy do jej obejrzenia.

Galeria:

Marek Tęcza

ZmierzymyCzas.pl

Wyniki:

Profi 

Rekreacja

Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy za rok!


Niepodległościowy trening od świtu do zmierzchu

11 listopada dla uczczenia sto czwartej rocznicy odzyskania niepodległości Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa zaprasza na świąteczny trening "Od świtu do zmierzchu" , który odbędzie się na terenie Promenady im. Czesława Niemena i Lasku Aniołowskiego.

Trening rozpocznie się o wschodzie słońca tj. o godzinie 6:49 a zakończy wraz z zachodem o godzinie 16:04. Sztafety wyruszać będą na trasę co pół godziny.

Startujemy na wysokości amfiteatru. Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Odszedł nasz przyjaciel - Sławomir Orzełek

Jeszcze nie ochłonęły emocje związane z 12 Biegiem Częstochowskim, a smutek zawitał do naszej Zabieganej rodziny.
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego klubowego kolegi SŁAWKA ORZEŁKA.
Wieloletni i zasłużony członek naszego Stowarzyszenia, zawsze uśmiechnięty, serdeczny, skory do żartów, którymi sypał jak z rękawa. Zawsze uczynny i pomocny, kompan biegowych ścieżek, propagator biegania i nade wszystko dobry człowiek o ogromnej wrażliwości. Nigdy się nie poddawał..... Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi.
Aktualności