Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Tryptyk złotogórski

Zapraszamy na naszą nową imprezę. Start 16.07.2017 godz 10:00.

Tryptyk składa się z trzech mini biegów górskich o typie anglosaskim - dystanse:A=4.1KM + B=2.7KM + C-1.5KM
Zawodnicy startują w trzyosobowych drużynach losowo wybranych przed zawodami.

Regulamin biegu

Trasa biegu

Wyniki nieoficjalne - bieg charytatywny dla Ani blukacz

Prezentujemy nieoficjalne wyniki z zawodów. W razie niezgodności - bardzo prosimy o kontakt.

Wyniki

Bieg charytatywny dla Anny Blukacz

Kochani!

Chyba nie ma osoby, która nie zna Anki z RMF Maxx. Dziewczyny zawsze uśmiechniętej, trochę zwariowanej, która zawsze pojawiała się z mikrofonem na naszych imprezach.

Ania uległa wypadkowi w czerwcu 2016 roku. Zawsze była z nami a teraz ona potrzebuje naszej pomocy. Rehabilitacja dzięki, której wróci do sprawności - kosztuje. Właśnie dlatego 20 maja 2017 odbędzie się cykl imprez integracyjnych dla Anki zorganizowanych przez Ekipę Jurajską i Przyjaciół.

Anka miedzy innymi biegała dlatego nie mogło w programie zabraknąć biegania! Zapraszamy tego dnia do Parku Wypoczynkowego Lisiniec na wspólne bieganie dla Anki! Wystartujemy o godzinie 11:00 by pokonać dystans 3,5 km. Będziemy mieć puszkę ze wszystkimi potrzebnymi zgodami na przeprowadzenie zbiórki pieniężnej dla niej. Przyjdźcie tego dnia i dołączcie. Dorzućcie swoją cegiełkę.

Zapisy

Regulamin

Msza Św. w intencji zawodników

Zapraszamy na Mszę Św. w intencji zawodników, która odprawiona będzie w dniu biegu 22 kwietnia 2017, o godzinie 12.00 w Kościele Rektoralnym w III Al. NMP 56 (200 m od linii startu, w bezpośrednim sąsiedztwie z biurem zawodów).

Aktualności