Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

IV Przełaj Bałtyk wyniki

Dziękujemy za kolejne wspaniałe spotkanie pasjonatów Nordic Walking. IV Przełaj Bałtyk Częstochowski Marsz Nordic Walking był okazją do promocji tej dyscypliny, sportowej rywalizacji, wymiany doświadczenia i integracji. Mamy nadzieję, że uczestnicy wrócili do domu zadowoleni i pozytywnie naładowani dużą porcją endorfin. Dziękujemy za pomoc i wsparcie: MOSiR, Urząd Miasta Częstochowy, Rada Dzielnicy Podjasnogórska, Jurajska, Decathlon, wolontariuszom.  Zapraszamy za rok.

Wyniki open

Wyniki w podziale na kategorie

IV Przełaj Bałtyk - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na IV edycję marszu nordic walking "Przełaj Bałtyk", która odbędzie się w sobotę, 7 października o godz 14:00 w Częstochowie na terenie parku wypoczynkowego Lisiniec.

Zapisy

Regulamin

Kochani!

Dziękujemy za tak liczną frekwencję, mimo niesprzyjającej pogody. Mamy nadzieję, zapamiętacie go pozytywnie wszyscy - i ci mniejsi, i ci doroślejsi :). Cieszymy się, że było tyle uśmiechniętych twarzy i że ta gorąca atmosfera pozwoliła stawić opór deszczowej aurze. Dziś jakże prawdziwym jest stwierdzenie, że sam start i ukończenie jest wygraną. Każdy uczestnik zasłużył dziś na miano bohatera. Pokazaliśmy wspólnie, że nie ma złej pogody do biegania i złej by wspólnie się bawić.

IV Bieg Rodzinny Zabieganych zorganizowaliśmy pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka przy ogromnym wsparciu i pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Urzędu Miasta oraz dzięki partnerom: Jurajska - naturalna woda mineralna, Dealer BMW Frank Cars, Centrum Sportu i Rekreacji Scout, Teatr im. A. Mickiewicza, Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych "Gamoń", Fundacja Chrześcijańska "Adullam", Centrum Fizjoterapii i Sportu "Jest Lepiej", Ciastkarni Michaś, Decatlon.

Uczestnicy IV Biegu Rodzinnego rozpoczęli obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu co szczególnie przy tej pogodzie było wyzwaniem.

W dalszej części artykułu znajdziecie wyniki.

Bieg godzinny - zapraszamy

Bieg rozegrany zostanie 24 września 2017 r. w godzinach 16:30-17:30 na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicyDąbrowskiego 58/64.

Bieg polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 1 godziny. Nie ma obowiązku biegać pełną godzinę – uczestnik w każdej chwili może zejść z bieżni po przebiegnięciu dowolnej liczby okrążeń. Liczy się pokonanie pełnego okrążenia stadionu (400m)
Po upływie regulaminowej godziny biegu na sygnał dźwiękowy obsługi pomiaru czasu i ilości okrążeń czas zostanie zatrzymany, po czym na podstawie wskazań elektronicznego pomiaru okrążeń ustalony zostanie dystans pokonany przez każdego z uczestników.


Zapisy

Regulamin

IV Bieg Rodzinny - zapraszamy

Zapraszamy na kolejną edycję naszego Biegu Rodzinnego!!!
Szczegóły już niedługo - rezerwujcie czas 17 września i przyjdźcie z całymi rodzinami na Promenadę! :)

Regulamin

Link do zapisów

Kochani!!!
Wśród naszej częstochowskiej społeczności jest pewna urocza dziewczynka Zosia Biecek, która potrzebuje naszego wsparcia i pomocy! Bardzo chciałaby w przyszłości wziąć udział w Biegu Rodzinnym Zabieganych ale najpierw musi poddać się bardzo, bardzo kosztownej operacji, dlatego na IV Bieg Rodzinny Zabieganych będzie okazja by dorzucić swoją cegiełkę by pomóc Zosi wrócić do pełnej sprawności!

Aktualności