Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Niepodległościowy trening od świtu do zmierzchu

Tożsamość narodowa nie tylko nas odróżnia ale i co istotniejsze łączy i jednoczy. Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja by spędzić ten czas razem. Jako Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani zapraszamy 11 listopada 2018 roku na trening "Od świtu do zmierzchu".

Będziemy biegać,chodzić z kijkami, jechać na rowerze i spacerować. Towarzyszyć nam będą piosenki żołnierskie oraz najpiękniejsze barwy narodowe! A wszystko dla naszej Niepodległej Ukochanej Ojczyzny.

Start o wschodzie słońca tj. 6:52 a zakończenie 16:03. Sztafety startują co pół godziny spod Centrum Handlowego Promenada w stronę Lasku Aniołowskiego i wracają do bazy. Zabierzcie rodziny, znajomych, bliskich.

Zapraszamy na otwarte treningi biegowe w różnych częściach Częstochowy. Za każdym razem poza bieganiem przeprowadzone zostaną: profesjonalna rozgrzewka przed biegiem i ćwiczenia rozciągające po biegu. Po każdym treningu wśród uczestników losowana jest nagroda niespodzianka

Terminy terningów

Wrzesień: 7, 14, 21, 28 godzina 18:30

Październik: 5, 12,19, 26 godzina 18:00

Listopad: 9, 16, 23, 30 godzina 17:00

Spotkania odbywać się będą w następujących lokalizacjach: Lasek Aniołowski, bulwary rzeki Warty, Bialskie ścieżki polne (za Sanktuarium Krwi Chrystusa), Park Wypoczynkowy Lisiniec.

Serdecznie zapraszamy na VI edycję Biegu Godzinnego, który odbędzie się w niedzielę, 30 września 2018 r. start o godzinie 16:00 w Częstochowie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym przy ulicy Dąbrowskiego 58/64. 

Zapisy

Regulamin

V Bieg Rodzinny Zabieganych - wyniki i zdjęcia

Bardzo dziekujemy Wam za tak liczny udział w V Biegu Rodzinnym Zabieganych. Tyle uśmiechniętych dziecięcych buzi radosnych dorosłych twarzy to ogromna dawka energii motywująca nas do organizaowania kolejnych takich imprez. Prezentujemy wyniki:

Wyniki bieg

Wyniki NW

Prezentujemy też galerię zdjęć wykonaną przez naszą koleżankę Olę. Pozostałe galerie zobaczycie na naszej stronie na facebook'u.

Zdjęcia

Już dziś zapraszamy na Bieg Godzinny, który odbędzie się w niedzielę 30 września, oraz imprezę na orientację KKino, która będzie miała miejsce 7 października. 

V Bieg Rodzinny Zabieganych - kolejne nagrody i niespodzianki

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzięki niesamowitym sponsorom czekają na Was kolejne nagrody

Dwa podwójnie zaproszenia na spektakle w Teatrze im.A.Mickiewicza będą rozlosowane wśród uczestników biegu i NW na 3km oraz biegu na obcasach.

Kolejne nagrody to ouchery od Nextbike :) Osoba zakładająca konto w systemie Częstochowskiego Roweru Miejskiego aktywuje przy pomocy vouchera konto, a użytkownik już zarejestrowany może doładować istniejące konto kwotą 30 zł.

Wśród uczestniczek "Biegu na obcasach" wylosujemy właścicielkę pięknych szpilek ULMANI SHOES - creative design.

Część niespodzianek możecie zobaczyć na zdjęciu. Do zobaczenia!!!

Aktualności