Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

11 Bieg Częstochowski - zapisy, regulamin

Zapraszamy na 11 Bieg Częstochowski!

Dystans 10 km ( ulicami w ścisłym centrum miasta oraz przyległymi ulicami wokół Klasztoru Jasnogórskiego).

Trasa atestowana przez PZLA.

Nawierzchnia 85% asfalt, 15% bruk.

Trasa o zróżnicowanej konfiguracji.

Na 3 km i 7 km trasy ustawiony zostanie punkt z wodą (woda mineralna niegazowana).

Ze względu na układ komunikacyjny miasta każdego zawodnika obowiązuje limit pokonania trasy 1 godz. i 20 min. oraz limit na 5km trasy 40 min.

 

Zapisy 

Regulamin 11 Biegu Częstochowskiego

Regulamin 9. Mistrzostw Polski Budowlanych i Architektów rozgrywanych w ramach 11 BCz

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Niepodległościowy trening od świtu do zmierzchu

Tożsamość narodowa nie tylko nas odróżnia ale i co istotniejsze łączy i jednoczy. Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja by spędzić ten czas razem. Jako Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani zapraszamy 11 listopada 2018 roku na trening "Od świtu do zmierzchu".

Będziemy biegać,chodzić z kijkami, jechać na rowerze i spacerować. Towarzyszyć nam będą piosenki żołnierskie oraz najpiękniejsze barwy narodowe! A wszystko dla naszej Niepodległej Ukochanej Ojczyzny.

Start o wschodzie słońca tj. 6:52 a zakończenie 16:03. Sztafety startują co pół godziny spod Centrum Handlowego Promenada w stronę Lasku Aniołowskiego i wracają do bazy. Zabierzcie rodziny, znajomych, bliskich.

Zapraszamy na otwarte treningi biegowe w różnych częściach Częstochowy. Za każdym razem poza bieganiem przeprowadzone zostaną: profesjonalna rozgrzewka przed biegiem i ćwiczenia rozciągające po biegu. Po każdym treningu wśród uczestników losowana jest nagroda niespodzianka

Terminy terningów

Wrzesień: 7, 14, 21, 28 godzina 18:30

Październik: 5, 12,19, 26 godzina 18:00

Listopad: 9, 16, 23, 30 godzina 17:00

Spotkania odbywać się będą w następujących lokalizacjach: Lasek Aniołowski, bulwary rzeki Warty, Bialskie ścieżki polne (za Sanktuarium Krwi Chrystusa), Park Wypoczynkowy Lisiniec.

Serdecznie zapraszamy na VI edycję Biegu Godzinnego, który odbędzie się w niedzielę, 30 września 2018 r. start o godzinie 16:00 w Częstochowie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym przy ulicy Dąbrowskiego 58/64. 

Zapisy

Regulamin

Aktualności