Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Niepodległościowy trening od świtu do zmierzchu

Tożsamość narodowa nie tylko nas odróżnia ale i co istotniejsze łączy i jednoczy. Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja by spędzić ten czas razem. Jako Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani zapraszamy 11 listopada 2019 roku na trening "Od świtu do zmierzchu".

Będziemy biegać,chodzić z kijkami, jechać na rowerze i spacerować. Towarzyszyć nam będą piosenki żołnierskie oraz najpiękniejsze barwy narodowe! A wszystko dla naszej Niepodległej Ukochanej Ojczyzny.

Start o wschodzie słońca tj. 6:49 a zakończenie 16:04. Sztafety startują co pół godziny spod Centrum Handlowego Promenada w stronę Lasku Aniołowskiego i wracają do bazy. Zabierzcie rodziny, znajomych, bliskich.

Zapraszamy serdecznie.

Niepodległa

12 Bieg Częstochowski - zaproszenie

Sedecznie zapraszamy na 12 Bieg Częstochowski.

Zarezerwujcie w kalndarzach termin -  18 kwietnia 2020 roku.

Do zobaczenia! 

Bieg godzinny 2019
Bieg godzinny 2019

VII Bieg godzinny - Wieczorne Bieganie Po Tartanie

MOSiR Częstochowa wspólnie z KLA Zabiegani Częstochowa zapraszają wszystkich miłośników biegania oraz aktywnego spędzania czasu na kolejny, siódmy już Bieg godzinny.
W tym roku czeka nas kilka nowości. Bieg zmienia porę na wieczorną i tym samy nazwa biegu rozrasta się do Bieg Godzinny – Wieczorne Bieganie Po Tartanie.
Kolejną nowością spowodowaną stale rosnącą frekwencją jest przeprowadzenie w ramach imprezy dwóch biegów.
Pierwsi pełną godzinę przebiegną uczestnicy biegu rekreacyjnego.
Po nich na bieżni pojawią się zgłoszenie do biegu PROFI.
Mamy nadzieję, że podział na dwa biegi sprawi, że każdy uczestnik osiągnie to co sobie zaplanował przed startem.
My sugerujemy aby wszyscy Ci, którzy planują przebiec ok. 10 km lub mniej zapisywali się do biegu rekreacyjnego. Jeżeli ktoś biega szybciej, planuje ustanowić życiówkę lub bieg chce wykorzystać do solidnego treningu to sugerujemy zgłoszenie do biegu PROFI.

Cała impreza odbędzie się na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicy Dąbrowskiego 58/64.
Każdy z biegów polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 1 godziny.
Nie ma obowiązku biegać pełną godzinę – uczestnik w każdej chwili może zejść z bieżni po przebiegnięciu dowolnej liczby okrążeń.
Liczy się pokonanie pełnego okrążenia stadionu (400m)

Po upływie regulaminowej godziny biegu na sygnał dźwiękowy obsługi pomiaru czasu i ilości okrążeń czas zostanie zatrzymany, po czym na podstawie wskazań elektronicznego pomiaru okrążeń ustalony zostanie dystans pokonany przez każdego z uczestników.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są na www.zmierzymyczas.pl

Bardzo dziękujemy Wam za udział w VI Biegu Rodzinny Zabieganych. Wy - biegacze (i ci młodzi ciałem i ci młodzi duchem) stworzyliście na Promenadzie Czesława Niemena wspaniałą atmosferę. Dziękujemy za wsparcie Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi CzęstochowskiejHospicjum Dziecięce oraz za przyniesione nakrętki na pomoc zwierzakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie. Mamy nadzieję, że ten dzień zapamiętacie na długo :). W dalszej części strony prezentujemy nieoficjalne wyniki. Strona będzie aktualizowana - będziemy tu umieszczać galerie zdjęć 

VI Bieg Rodzinny Zabieganych

Jak co roku zapraszamy wszystkich: od najmłodszych po tych dorosłych na VI Bieg Rodzinny Zabieganych, który odbędzie się już 15 września na  Promenadzie Czesława  Niemena.

W tym roku pojawi się wiele nowości będziecie mieli okazję wesprzeć Częstochowskie Hospicjum Dla Dzieci, pojawi się też nowa klasyfikacja i wiele innych. 

To co się nie zmieni - będzie sporo dobrej zabawy i wiele atrakcji dla najmłodszych. 

Superbohaterowie oraz baśniowe postacie szykują się do tego wydarzenia. A Tygrysek szykuje niespodzianki :)

 

Regulamin: http://www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/149/0

 

Zapisy:

-  Zapisy na biegi dla dzieci - https://elektronicznezapisy.pl/event/4112/signup.html

-  Zapisy na sztafetę familjną - https://elektronicznezapisy.pl/event/4113/signup.html

-  Zapisy na bieg na obcasach - https://elektronicznezapisy.pl/event/4111/signup.html

-  Zapisy na bieg na 3 km i marsz nordic walking - https://elektronicznezapisy.pl/event/4110/signup.html

 


Będzie się działo:

 - Chcesz wesprzeć z nami szlachetny cel? W ramach VI Bieg Rodzinny Zabieganych odbędzie się bieg oraz marsz Nordic Walking na dystansie 3 km dla dorosłych i młodzieży (r. 2005 i starsi). W tym biegu oraz marszu obowiązuje opłata startowa - wpisowe min. 10 zł - do puszki na rzecz częstochowskiego Hospicjum Dziecięcego -> Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi CzęstochowskiejHospicjum Dziecięce Udział w zawodach pozostałych konkurencji jest bezpłatny ale podczas całego wydarzenia prowadzona będzie zbiórka finansowa na rzecz częstochowskiego Hospicjum Dziecięcego. Każdy Twój datek ma znaczenie!

 - Podczas imprezy będzie można wziąć udział w akcji: "Zakręceni na pomaganie, wkręceni na zbieranie" - zbieramy nakrętki na pomoc zwierzakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie. Chcesz pomóc zwierzakom - nie wyrzucaj nakrętek!

 - Atrakcje dla dzieci:
   - warsztaty mydlarskie
   - warsztaty gipsowe 
   - Sensoplastyka  
   - Bumper Balle  
   - animacje
   - ścianka wspinaczkowa
   - dmuchańce, zamek ze zjeżdżalnią
   - suchy basen

 - Na czestników będą czekały m.in. kupony zniżkowe na badania poziomu witaminy D3 do wykorzystania w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. 
 - Więcej informacji o niespodziankach i nagrodach przeczytacie na stronie wydarzenia na facebook'u.
Aktualności