Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

V Bieg Rodzinny Zabieganych - kolejne nagrody i niespodzianki

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzięki niesamowitym sponsorom czekają na Was kolejne nagrody

Dwa podwójnie zaproszenia na spektakle w Teatrze im.A.Mickiewicza będą rozlosowane wśród uczestników biegu i NW na 3km oraz biegu na obcasach.

Kolejne nagrody to ouchery od Nextbike :) Osoba zakładająca konto w systemie Częstochowskiego Roweru Miejskiego aktywuje przy pomocy vouchera konto, a użytkownik już zarejestrowany może doładować istniejące konto kwotą 30 zł.

Wśród uczestniczek "Biegu na obcasach" wylosujemy właścicielkę pięknych szpilek ULMANI SHOES - creative design.

Część niespodzianek możecie zobaczyć na zdjęciu. Do zobaczenia!!!

V Bieg Rodzinny Zabieganych - nagrody i niespodzianki

Jak obiecaliśmy - Tygrysek z przyjaciółmi przygotował wiele niespodzianek :)

Każdy zwycięzca biegu dla dzieci w ramach V Biegu Rodzinnego Zabieganych otrzyma wejściówkę do Stacja Grawitacja Częstochowa!

Jedną z nagród do wygrania w V Biegu Rodzinnym Zabieganych będą dwuosobowe zaproszenia na filmy wyświetlane w ramach 5 Festiwalu Filmowego Kino Dzieci ufundowane przez Kino Studyjne OKF Iluzja

dla pierwszych osób, które przyjdą po odbiór numerów startowych, czeka ok 100 szt w rozmiarach 22cm- 35cm. Taka niespodzianka czeka na dzieciaki, które wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi pojawią się po odbiór numerów startowych. Dziękujemy Piotr WawrzykowskiFundacja Kreatywnego Rozwoju Społecznego-VAMAC CentrumFundacja Dla Rozwoju :) 

To nie wszystkie niespodzianki, o kolejnych poinformujemy niebawem

Jak co roku zapraszamy wszystkich: od najmlodszych po tych dorosłych na V Bieg Rodzinny Zabieganych, który odbędzie się już 16 września na Promenadzie!

Superbohaterowie oraz baśniowe postacie szykują się do tego wydarzenia. A Tygrysek szykuje niespodzianki.

W tym roku nastąpiła jedna istotna zmiana - zapisy do biegu głównego (3 km) i marszu NW (3 km) możliwe są jedynie przez internet. 

Zapisy elektroniczne (do 14.09.2017 do godz. 12:00): 

Regulami

Zapraszamy na otwarte treningi biegowe w różnych częściach Częstochowy. Za każdym razem poza bieganiem przeprowadzone zostaną: profesjonalna rozgrzewka przed biegiem i ćwiczenia rozciągające po biegu. Po każdym treningu wśród uczestników losowana jest nagroda niespodzianka

Terminy terningów

Wrzesień: 7, 14, 21, 28 godzina 18:30

Październik: 5, 12,19, 26 godzina 18:00

Listopad: 9, 16, 23, 30 godzina 17:00

Spotkania odbywać się będą w następujących lokalizacjach: Lasek Aniołowski, bulwary rzeki Warty, Bialskie ścieżki polne (za Sanktuarium Krwi Chrystusa), Park Wypoczynkowy Lisiniec.

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów na orientację organizaowanych przez naszego kolegę Tomka. Dotychczasowe 10 edycji spotkało się z dużym entuzjazmem startujących :). Więcej informacji w linku.

Marszobieg na orientację. Jak kto woli - biega lub maszeruje.
Termin: 10.08.2018 - piątek popołudniem
Start/Meta = park Narutowicza (siłownia)

Aktualności