Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Stolmat Home Design Studio - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Przedstawiamy Wam jednego z głównych sponsorów 12 Biegu Częstochowskiego.


Stolmat Home Design Studio to nowoczesny salon stolarki okiennej, gdzie znajdą Państwo wysokiej klasy okna PCV i ALU. Salon Stolmat jest jedynym rekomendowanym salonem stolarki okiennej w okolicy Częstochowy w programie VIP Stolarka. Salon okien Stolmat świadczy wysokiej jakości usługi montażowe, będąc przy tym liderem innowacyjności. Jest dystrybutorem nowoczesnego systemu Marbet BauSystem. W ofercie znajdują się produkty najlepszych producentów w Polsce. Oferują między innymi:

  • Stolarkę okienną PCV i ALU marki OknoPlus
  • Bramy garażowe oraz osłony okienne marki Mirola
  • Drzwi wejściowe marki Parmax
  • Osłony okienne wewnętrzne marki Anwis
  • Drzwi loftowe marki Otif

W kontaktach biznesowych liczy się dla Nas przede wszystkim partnerstwo i zaufanie. Takie podejście również przenosimy na Naszych klientów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania i rozwiązać najtrudniejsze problemy.

W naszej pracy nie idziemy na skróty. Chcemy, aby każda osoba która Nas odwiedzi posiadała pełną wiedzę, niezbędną do podjęcia świadomego wyboru, odnośnie zakupu odpowiedniej stolarki, a przy tym prawidłowego jej montażu. Dlatego Nasi handlowcy często uczestniczą w szkoleniach, a swoją wiedzę najchętniej przekazują podczas spotkań w Naszych salonach: w Częstochowie przy ul. Krótkiej 27, a także również od niedawna w Katowicach przy ul. Gliwickiej 19.

Dlatego od ponad 11 lat nieprzerwanie cieszymy się nieposzlakowaną opinią i renomą, której zaufało już ponad 1,5 tyś klientów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.stolmat.czest.pl/ i zapoznanie się z ofertą!

12 Bieg Częstochowski - przedłużenie zapisów internetowych

Już ponad 700 osób zapisanych na 12 Bieg Częstochowski! Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad startem to nie zwlekaj zbyt długo.
Ostatnia szansa by zapisać się poprzez formularz zapisów internetowych, które postanowiliśmy przedłużyć do dnia 06.06.2022r. do godz. 24:00 (decyduje wpłata na konto)!!!
Po tym terminie pozostaje tylko możliwość zapisu w biurze zawodów przy wyższej opłacie startowej!
Z kim jeszcze widzimy się na starcie 11 czerwca? 
 
Masz jeszcze możliwość zapisać się pod poniższym linkiem:
 

12 Bieg Częstochowski - medal

Prezentujemy medal 12 Biegu Częstochowskiego. Rewers medalu przedstawia kolejną częstochowską budowlę, tym razem jest to Zakład Energetyczny Częstochowa - ściana budynku widoczna od Al. Armii Krajowej.

 

Jeśli chcecie mieć go w swojej kolekcji to zapraszamy do zapisów! Nie zwlekajcie!

12 Bieg Częstochowski - pakiet startowy

Drodzy Biegacze,

kompletujemy dla Was pakiety startowe. Tym razem coś dla osłody i dodania energii – przepyszne wafle Grześki! W każdym pakiecie otrzymacie od naszego sponsora firmę Colian sp. z o.o. 2 nowe, wakacyjne smaki: „Grześki mango idzie w tango” i „Grześki truskawa dobra zajawa”.

 

Specjalnie na lato Grześki zaskakują waflami bez czekolady w limitowanych odsłonach!

Nowe, wyjątkowe i orzeźwiające smaki marki: „Mangoo idzie w tango” oraz „Truskawa dobra zajawa” idealnie sprawdzą się w upalne dni. Brak czekoladowej polewy i intensywne owocowe nadzienie uczynią każdy wakacyjny Grzeszek jeszcze lżejszym.

To nie pierwszy raz kiedy Grześki wychodzą z ofertą wafli bez czekolady na lato. Tym razem jednak słodycze zaskoczą nowymi, owocowymi smakami – mango i truskawką. Wakacyjne Grzeszki to nie tylko chrupiąca przyjemność, ale i świetna zabawa. W końcu to dzięki małym grzeszkom wakacje potrafią być niezapomniane – zadecyduj wraz z Grześkami jakie będą Twoje.

 

Start coraz bliżej, nie zwlekajcie z zapisami!

Nagrody w 12 Biegu Częstochowskim

Nagrody finansowe! 

Zgodnie z zapisem w regulaminie 12 Biegu Częstochowskiego ogłaszamy wysokość nagród finansowych:

W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn nagrody będą odpowiednio wynosiły:
- za miejsce I - 700 zł
- za miejsce II - 500 zł 
- za miejsce III - 300 zł

W klasyfikacji najszybsza Polka i najszybszy Polak:
- za miejsce I - 700 zł

Zdobywcom nagród pieniężnych zostanie potrącony podatek dochodowy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Po dekoracji zawodnik ma obowiązek złożenia podpisu na liście nagród w strefie podium oraz wypełnienia stosownego oświadczenia.

Zapraszamy do zapisów!

Podczas 12 Biegu Częstochowskiego odbędą sie X Mistrzostwa Budowlanych i Architektów pod patronatem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Trzy pierwsze miejsca w kategorii żeńskiej i męskiej zostaną nagrodzone. W załączeniu regulamin mistrzostw.

Link do zapisów:

https://www.zmierzymyczas.pl/1447/12-bieg-czestochowski.html

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Drodzy Biegacze,

mamy przyjemność zaprezentować Wam wzór oficjalnej technicznej koszulki 12 Biegu Częstochowskiego. Koszulki dostępne w wersji damskiej i męskiej. Aby zakupić koszulkę należy dokonać wpłaty w wysokości 30 zł na konto:

Stowarzyszenie KLA ZABIEGANI Częstochowa

CREDIT AGRICOLE 89 1940 1076 3095 1521 0000 0000

do dnia 3 czerwca 2022 roku w tytule przelewu podając imię, nazwisko, rodzaj koszulki (damska/męska), rozmiar koszulki.

Szczegóły techniczne koszulek dostępne w załączonych plikach.

Koszulki możecie zamówić także dla swoich bliskich lub znajomych. Jeśli z jakiegoś ważnego powodu nie możecie pobiec w 12 Biegu Częstochowskim a chcielibyście biegać lub nosić taką koszulkę to również zachęcamy do zakupu.

Zapraszamy do zapisów!

12 Bieg Częstochowski - MaratonyPolskie.PL

O 12 Biegu Częstochowskim możecie poczytać także na najstarszym portalu w Polsce poświęconym tematyce biegowej - MaratonyPolskie.PL:

https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=1&bieganie

 

Zaczęcamy również do odwiedzenia i polubienia nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/czestochowarun

https://www.facebook.com/Zabiegani

 

Serdecznie zapraszamy!

"Muzyczni Astronauci" - oprawa muzyczna podczas 12 Biegu Częstochowskiego

Uczestników 12 Biegu Częstochowskiego zagrzewać do biegu będzie zespół "The Music Astronauts".

„Muzyczni Astronauci” to ludzie, którzy oddają się pasji do wszelkiej muzyki. Najbliższy występ będzie świetną okazją, żeby podzielić się tym, co w muzyce najlepsze: emocjami, euforią, którą potrafią generować. Potężna różnorodność gatunków muzycznych jakie Muzyczni Astronauci zaprezentują we własnych interpretacjach faktycznie będzie przypominać podroż w czasie i przestrzeni. Od Johnego Casha, Jimiego Hendrixa, Pink Floyd’ów czy ZZ Top, po cudowne polskie klasyki takie jak Banda i Wanda czy Manaam!
Musicie to zobaczyć, tego posłuchać!!!

 

Muzyczni Astronauci:

 

Miranda Holińska

Sławek Maruniewicz

Oskar Nowak

Daniel Woch

Aktualności