Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Głosowanie na najpiękniejszy biegowy medal i biegową koszulkę 2016 roku

Drodzy biegacze!

Jeżeli podobał Wam się medal lub koszulka 8 Biegu Częstochowskiego, prosimy bardzo o Wasz głos. za każdy będziemy bardzo wdzięczni.

Link do głosowania znajdziecie tu: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=17122&bieganie

Do zobaczenia na 9 Biegu Częstochowskim 22 kwietnia 2017 r.

Bieg Częstochowski - najważniejsze informacje

Poniżej umieszczamy najważniejsze informacje dot. 8 Biegu Częstochowskiego.

Regulamin:
Regulamin 8 Biegu Częstochowskiego
Regulamin 6 Mistrzostw Budowlanych i Architektów w biegu długodystansowym na 10 km
Regulamin klasyfikacji dodatkowej 6 Brygady Powietrznodesantowej

 

Godziny pracy biura zawodów:
Biuro zawodów mieści się w Sali Teatralnej IV Liceum Ogólnokształcącego im. H.Sienkiewicza (Częstochowa, Aleja Najświętszej Maryi Panny 56) i będzie czynne:

  • w piątek, 8 kwietnia 2016 od godziny 16:30 do 20:00
  • w sobotę, 9 kwietnia 2016 od godziny 10:30 do 14:50

W biurze zawodów przyjmowane będą zgłoszenia do biegu oraz opłata startowa w wysokości 50 zł.

Prosimy, aby odbierając pakiet każdy znał swój numer startowy gdyż jest on potrzebny do weryfikacji.

Lista startowa: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=2149

Zawodnicy startujący w biegu podczas weryfikacji muszą okazać dokument tożsamości, zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu (podpisane oświadczenie w biurze zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego po przedstawieniu dokumentu tożsamości).

Przypominamy również, że zgodnie z regulaminem 6 Mistrzostw Polski Budowlanych i Architektów zawodnicy, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w tej klasyfikacji muszą potwierdzić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez okazanie w dniu biegu, w biurze zawodów, świadectwa potwierdzającego takie uprawnienia zawodowe.


Upoważnienie do obioru pakietu startowego: http://www.zabiegani.czest.pl/attachment/id/78/0


Start biegu: Sobota, 9 kwietnia 2016 godzina 15:30. Częstochowa, III Aleja NMP - w okolicach IV Liceum Ogólnokształcącego im. H.Sienkiewicza.


Trasa:
http://www.zabiegani.czest.pl/photo/id/426


Sponsorzy:
http://www.zabiegani.czest.pl/sponsorzy-glowni-8-biegu-czestochowskiego

Utrudnienia w ruchu:
http://www.zabiegani.czest.pl/utrudnienia-w-ruchu-drogowym-w-dniu-9-kwietnia-2016

Msza św. za biegaczy:
Zapraszamy na Mszę Św. w intencji zawodników która odprawiona będzie w dniu biegu, o godzinie 12.00 w Kościele Rektoralnym w III Al. NMP 56 (200 m od linii startu, w bezpośrednim sąsiedztwie z biurem zawodów.

Prysznice:
Dla uczestników 8 Biegu Częstochowskiego wzorem roku poprzedniego, udostępnione zostaną prysznice zlokalizowane przed szczytem jasnogórskim w parku Staszica. W każdym pakiecie startowym otrzymacie specjalny kupon po okazaniu, którego w dniu biegu będziecie mogli skorzystać z prysznicy.

Posiłek regeneracyjny:
Po biegu zapraszamy na pyszny posiłek regeneracyjny, które dostępny będzie w wersji dla tych co lubią tradycyjnie i dla wegetarian! Poinformujcie o tym fakcie w biurze zawodów, otrzymacie odpowiedni kupon. Punk wydawania posiłków znajdować się będzie przed Biurem Zawodów.

Drodzy współbiegacze!

Firma New Balance przygotowała specjalnie dla Was specjalną promocję. Szczegóły poznacie w dalszej części artykułu

Obniżamy opłatę startową!

UWAGA! Specjalnie dla Was!

Obniżamy opłatę!

Jesteśmy tak bardzo podekscytowani, że już 9 kwietnia 2016 Częstochowa przywita taką liczną rzeszę pasjonatów biegania oraz mając na uwadze ciągle rosnące zainteresowanie udziałem w tym biegu, postanowiliśmy obniżyć opłatę startową obowiązującą przy zapisach w dniu 8-9 kwietnia 2016 na 50 zł.

Wiemy, że czasem różne okoliczności, czasem zwyczajnie nieuwaga, sprawiły, że płatność nie została uregulowana a być może właśnie do ostatniej chwili pełni wątpliwości zastanawialiście się czy podjąć się tego wyzwania! Zapraszamy Was! Czekamy na Was! Pokażmy jak wielką biegową rodziną jesteśmy!

8 Bieg Częstochowski - czeka Was profesjonalna rozgrzewka

Rozgrzewkę dla Was poprowadzi przed biegiem Beata Niemczyk, towarzyszyć jej będą jej koleżanki i instruktorki z ZUMBA TEAM CZĘSTOCHOWA ( Ewelina Cieślak, Marika Oracz i Natalia Koperska).

Beata Niemczyk to  dyplomowany Instruktor Fitness , licencjonowany Instruktor  Zumba Fitness , Zumba Kids & Kids Junior,  Zumba Gold oraz SALSATION. W 2005 roku ukończyła kurs " Instruktora Aerobiku" i od tego momentu uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach w kraju  jak i za granicą. W 2007 roku wyjechała do Hiszpanii, gdzie kilka miesięcy pracowała jako animatorka i instruktorka. Fitness to jej pasja i miłość, jak sama twierdzi - nic ją tak nie uszczęśliwia. Kocha ludzi i czuję się cudownie gdy może sprawić, że częściej się uśmiechają. Gdy prowadzi zajęcia jest w swoim żywiole, zawsze daję 100% siebie. Polecamy zajęcia u niej ;)

Godziny pracy biura zawodów

W tym roku przygotowaliśmy wiele nowości, kolejną z nich jest uruchomienie biura zawodów 8 Biegu Częstochowskiego już w piątek 8 kwietnia 2016. Biuro zawodów mieści się w Sali Teatralnej IV Liceum Ogólnokształcącego im. H.Sienkiewicza i będzie czynne:

  • w piątek, 8 kwietnia 2016 od godziny 16:30 do 20:00
  • w sobotę, 9 kwietnia 2016 od godziny 10:30 do 14:50

W tych dniach można będzie odebrać pakiet startowy, jak i również zapisać się jeszcze na bieg (zapisy internetowe sa już zakończone).

Wszystkich, którzy w piatek będą w Częstochowie, zapraszamy do biura zawodów, by już w tym dniu zgłosić się po odbiór pakietów startowych. Przy tak dużej ilości zgłoszeń, w ten sposób uda nam się troszkę usprawnić pracę biura zawodów, a przecież na Waszym samopoczuciu i komforcie przed startem najbardziej nam zależy. Staramy się odciążyć i usprawnić prace biura zawodów w dniu biegu aby nie tworzyły się niepotrzebne zatory. Jeżeli jednak nie uda Wam się przybyć w tym dniu to widzimy się w sobotę.

Utrudnienia w ruchu drogowym w dniu 9 kwietnia 2016

INFORMACJA WAŻNA DLA MIESZKAŃCÓW ORAZ DLA BIEGACZY STARTUJĄCYCH W 8 BIEGU CZĘSTOCHOWSKIM !!!


Uprzejmie informujemy, iż w dniu biegu, tj. w sobotę 9 kwietnia 2016 r., wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na trasie biegu. Ponownie przedstawiamy plan miasta z zaznaczonym przebiegiem trasy. Trasa biegu zostanie wyłączona z ruchu w godzinach 14:30 – 17:30 i zabezpieczona będzie przez funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej, służbę ochrony oraz wolontariuszy. Może się to wiązać z czasowym brakiem możliwości wyjazdu z posesji czy dojazdu do niej. Zwracamy się do państwa z prośbą o uwzględnienie tej okoliczności w swoich planach i nie parkowanie pojazdów na trasie biegu w tym dniu. Ze swej strony zapewniamy, iż wszelkie niedogodności zostaną ograniczone do minimum niezbędnego dla zapewnienia bezpiecznego przebiegu imprezy.

8 Bieg Częstochowski - ktoś odjedzie na rowerze :)

Drodzy współbiegacze!

Odkrywamy kolejną niespodziankę. Ktoś z Was odjedzie na rowerze! Będzie on nagrodą główną w losowaniu, więc wygrać go będzie mógł każdy startujący.

Nagrodę ufundował sklep Olimpius.PL, który specjalizuje się w sprzedaży artykułów dla biegaczy i triatlonistów.

Do zobaczenia na 8 Biegu Częstochowskim!

8 Bieg Częstochowski - ostatnie dni zapisów

Drodzy Wspóbiegacze!

Pięknie dziękujemy za tak duże zainteresowanie 8 edycją Biegu Częstochowskiego! Już prawie 1,5 tys osób zgłosiło chęć uczestnictwa. Oj będzie się działo. Czeka na Was wiele niespodzianek. Część z nich ujawnimy już w przyszłym tygodniu. Przypominamy, że zapisy internetowe trwają do 1 kwietnia 2016! Sprawdźcie czy dokonaliście płatności za bieg, to warunek konieczny aby pojawić się na liście startowej. My już nie możemy doczekać się spotkania z Wami!

Link do zapisów

Regulamin 8 Biegu Częstochowskiego

Regulamin 6 Mistrzostw Budowlanych i Architektów w biegu długodystansowym na 10 km

8 Bieg Częstochowski - prezentujemy medal

Dziś piękny dzień! A my w radosnym nastroju prezentujemy medal 8 Biegu Częstochowskiego! To niewątpliwie wspaniała pamiątka z tego wydarzenia! Z pewną konsekwencją staramy się przybliżać perełki architektoniczne Częstochowy. W tym roku prezentujemy gmach Teatru im. Adama Mickiewicza, pobiegniecie koło niego na nowej trasie biegu. Będzie tam czekać na Was niespodzianka przygotowana przez gospodarzy tego miejsca.

Aktualności