Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Drodzy Biegacze,

prezentujemy Wam sylwetki pacemakerów, którzy pomogą spełnić Wasze biegowe marzenia i poprowadzą na upragnione "życiówki". To grono wspaniałych, doświadczonych biegaczy, którzy z radością przyjęli propozycję "zającowania" dla Was.


1:12

„Ich dwóch :), jeden z Portugalii, drugi z Polski.

Oni sprawią, że i Ty możesz zostać Superbohaterem  w tym biegu.

Oni w tym roku  poprowadzą kolorową grupę na Godzinę i dwanaście minut na mecie :)

Ale ... żeby nie było łatwo to i Ty musisz stać się jednym ze znanych Superbohaterów i wystąpić w przebraniu. 

Razem bardziej kolorowo :)

Do zobaczenia już w sobotę :)

Kris i Henriqe

Kris i Henriqe60:00

Cześć :)

Pobiegamy wspólnie po mieście?

XII Bieg Częstochowski to doskonała okazja, by wspólnie pokonać wyznaczony dystans dziesięciu kilometrów w czasie 60 minut bądź krótszym.

Gwarantujemy bieg w zwariowanej atmosferze oraz służymy radą bądź pomocą.

Na walkę o „sześćdziesiątkę” zapraszają pasjonaci biegania Mariusz i Patryk.

Do zobaczenia na starcie!

Mariusz i Patryk


55:00

"Cześć, mam na imię Grzegorz, biegam w grupie W Pogoni Za Duchem od 4lat. Dystanse na jakie z reguły startuję to 10, 21 i 42 km. Ostatnio miałem przyjemność prowadzić grupę w półmaratonie na 1.40.

Teraz chętnie pomogę Wam zrobić nowe życiówki na dystansie 10km.

Zapraszam do siebie na czas 55min."

Grzegorz

 


„Witam! Nazywam się Dariusz. Biegam od 7 lat. Na koncie mam już ponad 70 półmaratonów, 17 maratonów oraz wiele innych biegów na dłuższych i krótszych dystansach.

Można mnie było spotkać jako "Zajączka" na wielu maratonach i półmaratonach. Tym razem będę miał przyjemność poprowadzić na 55 minut.

Wszystkich chętnych zapraszam pod mój balonik.”

Dariusz50:00

„Witam! Kilka słów o sobie :)

Serdecznie zapraszam na wspólne 10 km po wyjątkowej trasie, w wyjątkowym mieście, wśród wyjątkowych ludzi. Kolejny raz jest mi dane prowadzić grupę w Biegu Częstochowskim. Kolejny raz mam nadzieję poznać wspaniałych ludzi, pomóc im zrealizować marzenia, bo one są po to by je realizować a nie tylko o nich marzyć!

Do zobaczenia – to będzie 50 minut wspaniałej przygody!

Tomasz

Tomasz

 


„Cześć, mam na imię Witek. Biegam od 2011 roku. Mam za sobą kilkadziesiąt startów na przeróżnych dystansach od 2 km po maraton.

Jako oficjalny zając mam przyjemność pobiec po raz drugi i ponownie w Biegu Częstochowskim. Tym razem zapraszam do wspólnego biegu wszystkich chętnych mających w planie złamać barierę 50 min.

Dobra zabawa gwarantowana!”

Witek45:00

„Cześć! Na imię mam Antek i na co dzień reprezentuję klub Mafia Team Lubliniec.

Już 11 czerwca będę Waszym pacemakerem w 12 Biegu Częstochowskim. Będzie to dla mnie wielka przyjemność, zaszczyti radość, że pomogę Wam uzyskać wynik 45 minut na 10 km. Mam nadzieję, że "posypią się" życiówki :)

Częstochowa to moje miasto studenckie więc będzie to dla mnie sentymentalna impreza. Trochę więcej o mnie - wuefista biegający gdzie się da i ile się da ;) Asfalt, przełaj, góry, stadion - byle można biec ;) Dystanse od 1000 m do biegu 24-godzinnego. 100 ukończonych zawodów.

Biegnąc ze mną będziecie mogli być spokojni o swój wynik :) Do zobaczenia już niebawem w Częstochowie!”

Antek

 

 

"Cześć! Mam na imię Krzysztof. Biegam już około pięciu lat, a ostatnio coraz częściej i coraz dalej. Na co dzień reprezentuje klub Mafia Team Lubliniec.

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę! :)"

Krzysztof40:00

"Nazywam się Artur, 28 wiosen na koncie, od 11 lat na biegowych trasach z setkami startów w nogach. Typowy uliczniak, asfalt to mój żywioł i biegowy dom.

Bieganie z balonikami nie jest mi obce, bo już kilkukrotnie zającowałem na dyszkach i półmaratonach, m. in. w 2019 r. na 40 min w 11. Biegu Częstochowskim.

Zapewniam na biegu pełen odlot i radość z osiągniętego celu na mecie!"

Artur

 


„Cześć, mam na imię Adrian. Swoją przygodę biegową rozpocząłem w ostatniej klasie szkoły podstawowej podczas sprawdzianu na lekcji w-f :) Trwała ona do końca szkoły średniej, w tym okresie reprezentowałem Częstochowski klub lekkoatletyczny "Budowlani Częstochowa". Później miałem dość długą przerwę. Do regularnego biegania wróciłem w 2019r. i od tego czasu najczęściej biegam dystanse 5 i 10 km, śmiało można powiedzieć że bieganie stało się moją pasją :)

Zapraszam serdecznie 11 czerwca na Bieg Częstochowski, podczas którego będę miał przyjemność poprowadzić Was razem z Arturem do mety i pokonania własnych słabości. Będzie to mój debiut w roli zająca, ale lubię wyzwania i wierzę że razem osiągniemy założony cel!”

Adrian

 

Aktualności