Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Biegacze i biegaczki, koledzy i koleżanki, przyjaciele i sympatycy.

Nie tak miał wyglądać ten dzień, nie tak to sobie wszyscy planowaliśmy, ale życie napisało nam inny scenariusz.

12 Bieg Częstochowski w dniu 18 kwietnia 2020 roku nie wystartuje, ale zapewniamy, że nasze myśli krążą dziś wokół tego wydarzenia i wokół Was.
Dziś jest też ten dzień, kiedy chcemy Wam przekazać decyzję, która długo dojrzewała i jest wypadkową wielu rozmów, analiz, konsultacji. Nie jest to decyzja łatwa ale według nas najwłaściwsza zważywszy na okoliczności.
Niemalejące zagrożenie epidemiologiczne, ciągłe obostrzenia i ograniczenia oraz brak przekonania i pewności, że sytuacja z którą zmaga się nasz kraj szybko wróci do normalności stawia nas organizatorów przed podjęciem kolejnych kroków i decyzji.
Decyzji, która podyktowana jest troską o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort wszystkich osób zainteresowanych i zaangażowanych w to przedsięwzięcie. 

W związku z powyższym, z ogromną przykrością informujemy, że

12 Bieg Częstochowski w 2020 roku zostaje odwołany.

Można się oczywiście zastanawiać czemu nie w drugiej połowie tego roku? Myśleliśmy nad tym, ale nie mamy przekonania, że stan ulegnie takiej zmianie, że byłoby to możliwe, poza tym szanujemy organizatorów biegów, którzy od lat mają w kalendarzu jesiennych imprez wpisane swoje biegi, nie chcemy też nadużywać wyrozumiałości i hojności naszych partnerów i sponsorów, bo bez ich pomocy ten bieg nie mógłby się odbyć. No i nie chcemy byście stawali przed dylematami, w którym biegu wystartować w tak bardzo napiętym kalendarzu imprez.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Częstochowa, Naczelnikom Wydziałów i jednostek koordynujących i opiniujących organizację

12 Biegu Częstochowskiego, MOSIRowi, sponsorom, partnerom, firmom, Dyrekcji IV LO im. H. Sienkiewicza, Policji, Straży Miejskiej, Pogotowiu Ratunkowemu, Ochotniczej Straży Pożarnej, organizacjom pozarządowym, wolontariuszom za ogromne wsparcie i pomoc organizacyjną. Wszystkim mediom za obecność i troskę 
Dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia i za zrozumienie 
Dziękujemy, że jesteście i liczymy, że zostaniecie z nami! 
Tęsknimy za spotkaniem z Wami! 
Do zobaczenia za rok! 
Do zobaczenia na 12 Biegu Częstochowskim! 

W kwestii dotyczącej zwrotu wniesionych opłat startowych opublikujemy osobną informację!

SKLA Zabiegani Częstochowa

Aktualności