Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

12 Bieg Częstochowski - medal

Prezentujemy medal 12 Biegu Częstochowskiego. Rewers medalu przedstawia kolejną częstochowską budowlę, tym razem jest to Zakład Energetyczny Częstochowa - ściana budynku widoczna od Al. Armii Krajowej.

 

Jeśli chcecie mieć go w swojej kolekcji to zapraszamy do zapisów! Nie zwlekajcie!

12 Bieg Częstochowski - pakiet startowy

Drodzy Biegacze,

kompletujemy dla Was pakiety startowe. Tym razem coś dla osłody i dodania energii – przepyszne wafle Grześki! W każdym pakiecie otrzymacie od naszego sponsora firmę Colian sp. z o.o. 2 nowe, wakacyjne smaki: „Grześki mango idzie w tango” i „Grześki truskawa dobra zajawa”.

 

Specjalnie na lato Grześki zaskakują waflami bez czekolady w limitowanych odsłonach!

Nowe, wyjątkowe i orzeźwiające smaki marki: „Mangoo idzie w tango” oraz „Truskawa dobra zajawa” idealnie sprawdzą się w upalne dni. Brak czekoladowej polewy i intensywne owocowe nadzienie uczynią każdy wakacyjny Grzeszek jeszcze lżejszym.

To nie pierwszy raz kiedy Grześki wychodzą z ofertą wafli bez czekolady na lato. Tym razem jednak słodycze zaskoczą nowymi, owocowymi smakami – mango i truskawką. Wakacyjne Grzeszki to nie tylko chrupiąca przyjemność, ale i świetna zabawa. W końcu to dzięki małym grzeszkom wakacje potrafią być niezapomniane – zadecyduj wraz z Grześkami jakie będą Twoje.

 

Start coraz bliżej, nie zwlekajcie z zapisami!

Nagrody w 12 Biegu Częstochowskim

Nagrody finansowe! 

Zgodnie z zapisem w regulaminie 12 Biegu Częstochowskiego ogłaszamy wysokość nagród finansowych:

W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn nagrody będą odpowiednio wynosiły:
- za miejsce I - 700 zł
- za miejsce II - 500 zł 
- za miejsce III - 300 zł

W klasyfikacji najszybsza Polka i najszybszy Polak:
- za miejsce I - 700 zł

Zdobywcom nagród pieniężnych zostanie potrącony podatek dochodowy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Po dekoracji zawodnik ma obowiązek złożenia podpisu na liście nagród w strefie podium oraz wypełnienia stosownego oświadczenia.

Zapraszamy do zapisów!

Podczas 12 Biegu Częstochowskiego odbędą sie X Mistrzostwa Budowlanych i Architektów pod patronatem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Trzy pierwsze miejsca w kategorii żeńskiej i męskiej zostaną nagrodzone. W załączeniu regulamin mistrzostw.

Link do zapisów:

https://www.zmierzymyczas.pl/1447/12-bieg-czestochowski.html

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Drodzy Biegacze,

mamy przyjemność zaprezentować Wam wzór oficjalnej technicznej koszulki 12 Biegu Częstochowskiego. Koszulki dostępne w wersji damskiej i męskiej. Aby zakupić koszulkę należy dokonać wpłaty w wysokości 30 zł na konto:

Stowarzyszenie KLA ZABIEGANI Częstochowa

CREDIT AGRICOLE 89 1940 1076 3095 1521 0000 0000

do dnia 3 czerwca 2022 roku w tytule przelewu podając imię, nazwisko, rodzaj koszulki (damska/męska), rozmiar koszulki.

Szczegóły techniczne koszulek dostępne w załączonych plikach.

Koszulki możecie zamówić także dla swoich bliskich lub znajomych. Jeśli z jakiegoś ważnego powodu nie możecie pobiec w 12 Biegu Częstochowskim a chcielibyście biegać lub nosić taką koszulkę to również zachęcamy do zakupu.

Zapraszamy do zapisów!

Aktualności