Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Cognor Holding SA Spółka Komandytowa - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Pora na przedstawienie kolejnego głównego sponsora 12 Biegu Częstochowskiego.

 

Cognor Holding SA Spółka Komandytowa w Poraju, to firma deweloperska, która od 2014 r. realizuje w Częstochowie inwestycje mieszkaniowe. Staramy się, by nasze projekty pozwalały przyszłym mieszkańcom w pełni korzystać z nowoczesnych domów i apartamentów położonych w najlepszych lokalizacjach w Częstochowie.

To co nas charakteryzuje i wyróżnia można zamknąć w trzech punktach: unikalne lokalizacje, doskonała jakość i ekologiczne rozwiązania, a wszystko ujęte w atrakcyjnej architektonicznie formie.

Zrealizowaliśmy z powodzeniem osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (Osiedle Przy Alei Brzozowej etap I i II, Osiedle Słoneczne Tarasy etap II), jak również nowoczesne apartamenty (Osiedle Słoneczne Tarasy etap I) czy blok wielorodzinny (Kujawska Apartamenty).

Aktualnie przygotowujemy kolejne inwestycje w Częstochowie, które mamy nadzieję, iż również spełnią oczekiwania naszych przyszłych Klientów.

Aby zapoznać się z naszymi nowymi lub już zrealizowanymi inwestycjami, zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.deweloper.cognor.eu/.

Stoelzle Częstochowa - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Przedstawiamy Wam kolejnego głównego sponsora 12 Biegu Częstochowskiego, który specjalnie dla Was wyprodukował i przekazał przepiękne kufle, które znajdziecie w pakietach startowych.

 

Stoelzle Częstochowa to największy z siedmiu zakładów należących do Stoelzle Glass Group. Dostarcza na rynek prestiżowe opakowania szklane dla największych światowych marek z branży farmaceutycznej, spirytusowej i spożywczej.

Mający swoją siedzibę w Częstochowie polski zakład należący do Stoelzle Glass Group notuje ponad 200-letnią historię produkcji szkła. Starsi mieszkańcy miasta utożsamiają ją z istniejącą od 1897 Hutą Paulina. W 2001 roku zakład przyłączył się do austriackiej grupy Stoelzle i od tego czasu stale rozwija się zarówno w produkcji, jak i dekoracji szkła.

Stoelzle Częstochowa to obecnie największa z siedmiu spółek należących do Stoelzle Glass Group i jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie. Firma w oparciu o nowoczesne technologie dostarcza na rynek najwyższej jakości, prestiżowe opakowania szklane kreowane indywidualnie dla klientów.

Stoelzle Częstochowa to nie tylko kosmetyczne szkło optyczne. Na niektórych liniach oferujemy pełen asortyment kolorystyczny. Obecna wielkość produkcji to 570 milionów sztuk rocznie, co odpowiada dziennej wydajności 500 ton. Oferujemy wysokiej jakości, zorientowane na wzornictwo rozwiązania dla ekskluzywnych projektów, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie marek rozpoznawalnych na całym świecie, m.in. Johny Walker, Belvedere, Stock, L’Oreal i wielu innych.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej https://www.stoelzle.com/stc/ i zapoznanie się z ofertą!

Stolmat Home Design Studio - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Przedstawiamy Wam jednego z głównych sponsorów 12 Biegu Częstochowskiego.


Stolmat Home Design Studio to nowoczesny salon stolarki okiennej, gdzie znajdą Państwo wysokiej klasy okna PCV i ALU. Salon Stolmat jest jedynym rekomendowanym salonem stolarki okiennej w okolicy Częstochowy w programie VIP Stolarka. Salon okien Stolmat świadczy wysokiej jakości usługi montażowe, będąc przy tym liderem innowacyjności. Jest dystrybutorem nowoczesnego systemu Marbet BauSystem. W ofercie znajdują się produkty najlepszych producentów w Polsce. Oferują między innymi:

  • Stolarkę okienną PCV i ALU marki OknoPlus
  • Bramy garażowe oraz osłony okienne marki Mirola
  • Drzwi wejściowe marki Parmax
  • Osłony okienne wewnętrzne marki Anwis
  • Drzwi loftowe marki Otif

W kontaktach biznesowych liczy się dla Nas przede wszystkim partnerstwo i zaufanie. Takie podejście również przenosimy na Naszych klientów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania i rozwiązać najtrudniejsze problemy.

W naszej pracy nie idziemy na skróty. Chcemy, aby każda osoba która Nas odwiedzi posiadała pełną wiedzę, niezbędną do podjęcia świadomego wyboru, odnośnie zakupu odpowiedniej stolarki, a przy tym prawidłowego jej montażu. Dlatego Nasi handlowcy często uczestniczą w szkoleniach, a swoją wiedzę najchętniej przekazują podczas spotkań w Naszych salonach: w Częstochowie przy ul. Krótkiej 27, a także również od niedawna w Katowicach przy ul. Gliwickiej 19.

Dlatego od ponad 11 lat nieprzerwanie cieszymy się nieposzlakowaną opinią i renomą, której zaufało już ponad 1,5 tyś klientów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.stolmat.czest.pl/ i zapoznanie się z ofertą!

12 Bieg Częstochowski - przedłużenie zapisów internetowych

Już ponad 700 osób zapisanych na 12 Bieg Częstochowski! Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad startem to nie zwlekaj zbyt długo.
Ostatnia szansa by zapisać się poprzez formularz zapisów internetowych, które postanowiliśmy przedłużyć do dnia 06.06.2022r. do godz. 24:00 (decyduje wpłata na konto)!!!
Po tym terminie pozostaje tylko możliwość zapisu w biurze zawodów przy wyższej opłacie startowej!
Z kim jeszcze widzimy się na starcie 11 czerwca? 
 
Masz jeszcze możliwość zapisać się pod poniższym linkiem:
 
Aktualności