Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Jurajska - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

O nawodnienie uczestników 12 Biegu Częstochowskiego również w tym roku zadba Jurajska.

 

Jurajska S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tej wody.

Od ponad 60 lat jest obecna na polskim rynku wodno-napojowym, dostarczając konsumentom produkty najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny znajduje się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Woda Jurajska® wydobywana jest z wodonośnych pokładów, przykrytych nieprzepuszczalną warstwą iłów, dolomitów oraz wapieni i dzięki temu jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń, pierwotnie czysta.

Firma Jurajska S.A. już od ponad 22 lat wspiera, jest partnerem i sponsorem Polskiej Siatkówki, partnerem PLS S.A., a woda Jurajska® jest OFICJALNĄ WODĄ POLSKIEJ SIATKÓWKI, zapewniając idealne nawodnienie sportowcom i kibicom. Jurajska S.A. jako firma odpowiedzialna społecznie, regularnie angażuje się i wspiera lokalne inicjatywy sportowe, rekreacyjne i kulturalne.

Dynamiczny rozwój firmy Jurajska, najnowocześniejsze technologie produkcyjne, profesjonalna kadra pracownicza oraz najwyższej jakości produkty zapewniają jej miejsce wśród liderów branży wodno-napojowej na polskim rynku.

 

Serdecznie polecamy!

DARSOFT.PL - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Firma DARSOFT.PL to kolejny główny sponsor 12 Biegu Częstochowskiego.

 

Firma darsoft.pl, której właścicielem jest Robert Kapuściński od 2006 roku specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami.

Firma darsoft.pl z siedzibą w Częstochowie ma ponad 16-letnie doświadczenie przy tworzeniu systemów informatycznych do zarządzania ewidencją odpadów. Tworzone rozwiązania przeznaczone są zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Programy są zgodne z najnowszymi przepisami prawa dotyczącego gospodarowania odpadami oraz w pełni zintegrowane z ogólnopolskim rejestrem BDO. Zajmują się również prowadzeniem szkoleń i doradztwa z zakresu gospodarki odpadami.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://www.darsoft.pl.

BMW Frank-Cars - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Dealer BMW Frank-Cars Częstochowa to kolejny sponsor, który jest z nami już od kilku lat. To właśnie ta firma zapewnia samochód z zegarem, który prowadzi czołówkę biegaczy. Tak też będzie w tym roku!

 

Firma Frank-Cars od 1999 roku jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym etapem rozwoju firmy. Zapewnia usługi na bardzo wysokim poziomie. Najważniejszy jest Klient i jego potrzeby. Pracownicy biorą udział w licznych wyspecjalizowanych szkoleniach by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

W Częstochowie z myślą o klientach został zbudowany nowy salon BMW, który jest najnowocześniejszym salonem i serwisem BMW w Polsce

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej https://www.bmw-frankcars.pl/ oraz do odwiedzenia  salonu i serwisu.

Eco-Team - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Eco-Team również z nami dzieli się dobrą energią!

 

To firma, która stawia na ekologiczne rozwiązania. Odnawialne źródła energii są przyszłością naszej planety, które trzeba wprowadzać już teraz. Jej celem jest popularyzowanie i wyrażanie rozwiązań dobrych dla natury i efektywnych dla klienta.

W swojej ofercie posiada między innymi: instalacje fotowoltaiczne, instalacje solarne, pompy ciepła, kotły gazowe oraz biomasę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej: https://www.eco-team.pl/.

Bebetto - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Od początku wspierają i z nami biegają! Dziękujemy Bebetto!!!
 
 
Bebetto to polska marka wózków dziecięcych, które tworzone są z troską o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych. Innowacyjne rozwiązanie stosowane w produktach tej marki sprawiają, że podczas spacerów nie trzeba myśleć o obsłudze wózka, a można po prostu cieszyć się chwilami spędzanymi z dzieckiem. Atrakcyjny, nowoczesny design wózków Bebetto przyciąga wzrok, a szeroka oferta sprawia, że bez trudu można znaleźć model, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://bebetto.eu/.
Aktualności