Logo
Menu
Profile na Facebook


Sponsorzy Klubu:

Zapraszamy do zapoznania się z utrudnieniami w ruchu i objazdami autobusów w dniu 11 czerwca 2022 roku, kiedy odbywać się będzie 12 Bieg Częstochowski.

 

W sobotę 11 czerwca  2022 od godz. 15:00 do 20:00 Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa organizuje ogólnopolski, długodystansowy bieg uliczny. Wystartuje blisko pół tysiąca zawodników profesjonalistów i amatorów z kraju oraz zagranicy. Trasa 12 Biegu Częstochowskiego przebiegać będzie za zgodą Miejskiego Zarządu Dróg III aleją NMP, aleją Sienkiewicza, pasażem Bareły, ul. Wieluńską, Rynkiem Wieluńskim, oraz ulicami Klasztorną, Kubiny, Ewy, Wyszyńskiego, Klasztorną i 7 Kamienic. W związku z powyższym w tym dniu, w godzinach 15:00 – 20:00 wystąpią ograniczenia w ruch ulicznym zarówno pojazdów jak i pieszych. Ponadto wystąpią zmiany w rozkładzie jazdy MPK następujących linii nr 11, 12, 15, 27 i 31.

W celu zminimalizowania utrudnień organizatorzy proszą o stosowanie się do wskazań i poleceń funkcjonariuszy służb porządkowych: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz wolontariuszy. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i cierpliwość oraz przepraszają za ewentualne ograniczenia.

 

Utrudnienia w ruchu:
http://mzd.czest.pl/Utrudnienia w ruchu:utrudnienia-w-ruchu-mzdit/12-bieg-czestochowski

Objazdy autobusów:
https://www.czestochowa.pl/objazdy-na-liniach?fbclid=IwAR0GLx6T79lK60tNDzplQjmHj8SmDyaIaHOQrL68mX7e0EciZ2bM8Ohe8BE

PRESS GLASS - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Kolejny sponsor 12 Biegu Częstochowskiego - PRESS GLASS. To międzynarodowa firma, jeden z największych w Europie przetwórców szkła dla branży budowlanej.

 

"Przetwarzamy szkło już od 30 lat! PRESS GLASS to ponad 5 tysięcy pracowników w 15 zakładach produkcyjnych na świecie. Ostatnie lata to dynamiczny rozwój firmy, dlatego stale zwiększamy nasze zatrudnienie. Jesteśmy również twórcą akcji sportowo-charytatywnej „Biegamy i wspieramy”.

Czy wiesz, że nasi pracownicy w ramach „Biegamy i wspieramy” pokonali już ok. 50 000 kilometrów? To tak, jakby obiegli całą kulę ziemską. Teraz ekipa z PRESS GLASS rozpoczyna kolejne okrążenie, dlatego Bieg Częstochowski to doskonała okazja, aby zjednoczyć pracowników firmy z różnych lokalizacji w celu niesienia pomocy. Dołącz do nas."

 

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego https://www.youtube.com/watch?v=5da76jyN7ag oraz do odwiedzenia strony internetowej https://www.pressglass.com/pl/.

Drodzy Biegacze,

prezentujemy Wam sylwetki pacemakerów, którzy pomogą spełnić Wasze biegowe marzenia i poprowadzą na upragnione "życiówki". To grono wspaniałych, doświadczonych biegaczy, którzy z radością przyjęli propozycję "zającowania" dla Was.

ZPP - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców to największa, najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacja polskich przedsiębiorców. Zrzesza ponad 53 tysiące firm, 12 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Cechą wyróżniającą Związek jest skupianie przedsiębiorców i firm każdej wielkości i branży – zarówno dużych korporacji, firm rodzinnych jak i małych przedsiębiorców.

ZPP rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Wszystko zaczęło się od spotkania 10 przedsiębiorców, których celem było stworzenie organizacji reprezentującej biznes, oraz która skupiona będzie na obronie praw polskich przedsiębiorców - w szczególności małych i średnich firm, które nie miały swojego głosu w debacie publicznej. Pierwszym poważnym sukcesem ZPP było odstąpienie rządu od podwójnego ozusowania przedsiębiorstw. Kolejnym sukcesem Związku było wycofanie się rządzących z ustawy ograniczającej wolność produkowania i sprzedaży produktów regionalnych i tradycyjnych. W miarę rozwoju działalności liczba członków organizacji zaczęła systematycznie rosnąć.

Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu
i systemem podatkowym w Europie.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców – Częstochowa to jedna z 12 organizacji lokalnych ZPP która skupia wokół siebie aktywnych przedsiębiorców z regionu. Zajmuje się integracją lokalnego życia gospodarczego, organizuje szkolenia, seminaria, śniadania biznesowe i networkingowe, promuje lokalny patriotyzm gospodarczy.

 

Zapraszamy na stronę internetową: https://zpp.czest.pl/.

NaZdrooowie.pl - sponsor 12 Biegu Częstochowskiego

NaZdrooowie.pl to sklep ze zdrową żywnością marki własnej produktów z kategorii "Kiszonki" oraz "Miody Smakowe".

 

Kiszonki to nie tylko powszechnie znana kapusta kiszona czy ogórki, ale również buraki, rzodkiewki, marchew, kalafior, seler, czosnek, cebula, papryka, zielony pomidor czy kimchi. Oprócz tego, że zaskakują smakiem, to są bardzo zdrooowe! A kto by nie chciał cieszyć się świetnym zdrowiem? Warto jednak pamiętać, że zdrowie jest w naszych rękach, a właściwie w jelitach! Niepasteryzowane Kiszonki z NaZdrooowie.pl regulują przede wszystkim ich pracę poprawiając nie tylko zdrowie, ale również samopoczucie.

Miody Smakowe to miody z dodatkami liofilizowanych owoców, ziół lub przypraw korzennych, które zachowują wszystkie swoje prozdrowotne właściwości miodu i dodatków. Miód z maliną, cytryną i imbirem, żurawiną, miętą, pomarańczą, czarnym bzem, aronią to tylko niektóre przykłady, które oprócz walorów prozdrowotnych potrafią pobudzić wyobraźnię smakową i zaskoczyć zastosowaniem. To wspaniałe urozmaicenie dla poszukiwaczy smaków oraz dla tych, którzy nie cenią smaku miodu bez dodatków.

 

Zapraszamy na stronę NaZdrooowie.pl.

Aktualności